| CoxBlack a întrebat:

Ce poti face cand parintii tai rad de tine cand le spui ca vrei sa devi cantaret sau ceva in domeniul asta? adica chiar daca am voce...ei rad de mine... imi vine sa ma omorr sad voi ce ati face in locul meu?

Răspuns Câştigător
| Fanu23 a răspuns:

Pai fii serios si spune-le ca nu glumesti si sa aiba incredere in tine ca esti copilul lor

| CoxBlack explică (pentru Fanu23):

Crezi ca nu am incercat?

6 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

Tu esti sigur ca ai voce? laughing
Daca da, incearca sa ii surprinzi...Adica participa la un concurs sau asa ceva fara ca ei sa stie, iar daca o sa obtii rezultate bune or sa vada si ei de ce esti in stare. Succes!winking

| IsabelaIssa a răspuns:

Daca esti sigur ca ai voce si nu te faci de ras, te poti duce la Vocea Romaniei fara sa stie ei, sau orice concurs de genul.

| 0PopaPorno a răspuns:

Am fost si eu in situatia ta, ma rog, eu n-am vrut cantaret laughing Si am facut ce-am vrut, mi-am urmat calea si pana la urma s-au resemnat si au vazut ca am reusit sa ajung unde am vrut. Teapa ba!

| 116111 TelefonulCopilului a răspuns:

Buna, Jojo,

Hai sa stam de vorba. Vrem sa te ajutam sa-ti fie mai bine.
Poti primi ajutor specializat in mod gratuit.
Asociatia Telefonul Copilului poate fi partenerul tau de discutii sau poate fi prietenul tau atunci cand te confrunti cu o problema. Confidentialitatea este cuvantul cheie in relatia ta cu serviciul Telefonul Copilului, oferit de organizatia noastra.
Apelul catre 116 111 este gratuit din retelele Romtelecom si Cosmote, de luni pana duminica, in intervalul orar 08.00 – 00.00. Mai multe poti afla si la: http://www.telefonulcopilului.ro/intrebari-frecvente
Pentru ca problemele cu care te confrunti reprezinta subiecte delicate si te-ai putea simti in largul tau mai degraba in mediul online, te indrumam sa ne transmiti mesajul tau la telefonulcopilului@telefonulcopilului.ro

Asteptam sa te ajutam!