| mateisitudor a întrebat:

Ce poti face dacă iubita ta e copilăroasă? Ce activitati ma refer, 17 ani

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! In ce sens este copilaroasa? Poate doar asa ti se pare tie. Oricum, are doar 17 ani. Tu ce activitati ii propui? Sau ea ce ar vrea sa faceti si tie ti se pare copilaros?

| mateisitudor explică (pentru Aasdfghj):

Asa a zis ea, ca e cam copilariasa

| Aasdfghj a răspuns (pentru mateisitudor):

Ar trebui sa discuti cu ea si sa intelegi la ce se refera mai exact si ai putea sa o intrebi pe ea ce activitati vrea sa faceti.

| aditimus a răspuns:

Cea mai buna metoda este sa o lasi pe ea sa vada lucrurile asa cum sunt incearca doar sa ii deschizi ochii...
Fa-o responsabila de ceva ce ii place.