| norinori a întrebat:

Ce prefera baietii fetele normale cu forme sau slabe?

6 răspunsuri:
| Madu2027 a răspuns:

Daca as fi baiat as prefera o fata normala!

| fuzzer a răspuns:

Fete normale. Si prin "normale", ma refer la un comportament si la o atitudine normala.

| Meaningful a răspuns:

O fata cu constitutie atletica, cu o masa musculara tonifiata.
In ce priveste formele, eu unul prefer mai degraba fete cu sanii medii spre mici.
La fel si in ce priveste posteriorul.
Extremele nu sunt de dorit. Nici scheletul, nici balena.
Nu contest faptul ca orice om este inainte de toate un suflet.
Si apreciez orice om care are un suflet bun.
Insa in ce priveste o relatie este dreptul meu de a alege si a elimina din calcul orice nu imi place.
Pentru ca e o decizie importanta, nu aleg ce bomboana sa imi cumpar.

| cypry69 a răspuns:

Normale cu forme. Uneori si slabe!
Bafta!

| TheDarkestBeauty a răspuns:

Presupun ca daca as fi baiat as vrea o fata normala.
Dar a observat cineva ca se vrea a arata perfect doar femeile nu si barbatii?
Plus ca cei ce vor fete din alea artificiale sa zic asa arata nu tocmai grozav nici ei.

| RitziBoo a răspuns:

Normal ca pe cele cu forme, dar sunt si unii baieti care se indragostesc de sufletul unei persoane nu de corpul acesteia.