| Andreea7000 a întrebat:

Ce preferați? Converse, Vans, New Balance sau Adidas? De ce? Vreau să imi iau o pereche de tenesi/adidasi dar nu stiu de care. Vans si adidas nu ma trag asa mult pentru ca ii vad peste tot pe strada, dar nu stiu.

2 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Ia ti ce îți place tie happy eu prefer adidas și new balance

| hisaruki a răspuns:

Vans vine bine la toata lumea si este la moda. Ia o pereche de culoare diferita, nu negru, ca poarta toata lumea.
Eu iubesc Converse, si nu iti lua pe negru, e prea basic. Eu am o pereche "lunga" maro si se potriveste tare bine cu ce port eu (blugi negri sau albastri cu hanorace)
Adidas e tare invechit... incearca ceva nou.
New Balance nu port deci nu pot sa iti dau o parere.
Deci eu iti recomand ori converse ori vans, dar nu pe negru. Succes, numai bine!