| Addaa1998 a întrebat:

Ce preferi? = cartea TWLIGHT sau filmul

Răspuns Câştigător
| YangMin a răspuns:

Decii....se spune ca o carte e intotdeauna mai frumoasa decat filmullove struckDeci, normal, as alege carteabig grin

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Twilight e acelasi lucru cu "A Serbian film", nu?

| MarianWLF a răspuns:

Filmul mai bine ma uit 2 ore si aflu toata povestea decat sa citesc cartea in nu stiu cate zile si poate tot nu inteleg nimiclaughing

| Georgiiianaaax a răspuns:

Pai, eu as prefera filmul, pentru ca il inteleg mai bine decat in carte, si pot sa vad mai multe amanunte, adica daca citesti cartea si citesti niste imagini vizuale, tu poti sa iti imaginezi cum vrei tu, asa filmul ti le arata pe toate: muzica de fundal, fetele personajelor, etc. Puuuup :*

| M25M a răspuns:

Ambele ...aruncate in foc... si peste benzina.

| Addaa1998 explică (pentru M25M):

Inseamna ca nu iti place sa citesti

| M25M a răspuns (pentru Addaa1998):

Ai dedus si rationalizat prost. Nu imi place Twilight deloc nici filmul si nici cartea. Din pacate pentru concluzia ta chiar imi place sa citesc, fiind lucrul caruia ii dedic cel mai mult timp, orice de la Dostoievski pana la Cezar Petrescu, de la Cioran pana la Adler, de la carti despre politica pana la carti despre mass media(datorita facultatii ) si lista poate continua.winking

| IgoToHellForThis a răspuns:

Orice e o poveste mai buna de dragoste rolling on the floor.Si nu inteleg de ce o asa mare porcarie a avut o asa mare audienta.Tu macar sti ce sunt aia vampiri? Dracula a fost un vampir c: adevarat iti recomand sa faci un mic foc de tabara cu twilight si sa citesti despre dracula daca iti plac vamipri.^_^

| k1NNNdeR a răspuns:

Cartea deoarece acolo sunt explicate mai in amanunt detaliile.
Dar daca ar fi dupa mine aleg varianta lui mihailaughing