| anonim_4396 a întrebat:

Ce preferi : la mare in Grecia sau Turcia (alegeti) sau la ski in Austria sau Elvetia (si de aici alegeti) happy monkey scuze de categorie happy

4 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Turcia ca in Grecia am mai fost, Austria pentru ca este bestiallove struckdar si in Elvetia imi place.

| Enma a răspuns:

Pai sa ma gandesc vreau sa fiu pe un camp mare cu multa iarba si noaptea si sa nu fie rea frig dar racoare si sa sa sa :X nu mai lec de acolo cu el niciodata a da si inbracatzi big grin stiu ca nue absolut deloc la subiect dar ma gandeam laughing

| alexy a răspuns:

Eu as merge la ski in Austria sau Elvetia deoarece imi place iarna si toate peisajele pe care le poti vedea iarna happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mare in turcia