| allnamesweretaken a întrebat:

Ce produse KaLLos trebuie sa folosesc ca sa am parul mai drept si mai lipsit de volum? eu ma si indrept dar degeaba pentru ca pana ajung la scoala sau oriunde altundeva parul meu e la loc si mi se mai si infoaie

1 răspuns:
| eu's a răspuns:

Hmmm pai in primul rand kalos nu e bun foloseste alt tip de produs, sincer nu stiu care dar eu folosesc ceva de la teresma eu sunt in canada nu stiu daca gasesti acolo, mergi la un stilist si garantat o sa iti sfatul perfect.