| MariaAlexandraIoana a întrebat:

Ce profil sa aleg? UMAN SAU REAL? raised eyebrows
La mate nu sunt prea buna, in schimb sunt buna la romana, engleza... Nu vreau chimie - nu prea ma pricep la ea [ e foarte greaa ].
Vreau sa stiu ce se face la real, ce se face la uman. Cate ore de mate, de romana etc. se fac la uman si real pe saptamana? dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Pai din moment ce nu ai nicio treaba cu matematica si chimia nu cred ca o sa supravietuiesti la real.La uman faci doar doua ore de mate (la real faci patru), chime, fizica, biologie faci doar pana in clasa a XI-a, faci in schimb istorie si engleza la greu (acum depinde si de liceul la care dai)