| nu conteaza_8511 a întrebat:

Ce relatie aveti voi cu parintii vostri?

Răspuns Câştigător
| zuzumic a răspuns:

Mama e prietena mea... iar tata incearca sa realizeze ca acum nu mai am 3 anisori ...cat de cat reuseste

16 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Sincer... cel mai potrivit cuvant este tensionanta happy

| Silvia a răspuns:

Una foarte bunalove struck

| Antrax a răspuns:

O relatie de prietenie.

| maryana5 a răspuns:

Mama ma bate crying

| emima a răspuns:

Poi eu din pacate ''nu am parinti''mama a decedatacum 5 ani iar tata nu ne inrijeste sta la tara la el unde a stat parintii lui si mi-a ramas frantii suntem 6 in total eu sunt cea mai mica dar ma inteleg numai cu 2 dintre eii care sunt plecati iar restul imi fac viata amara

| Andreea_7493 a răspuns:

Foarte buna.Mai ales cu tata happy

| Swabia a răspuns:

Total neinteresanta!

| Yly a răspuns:

Asa si asa. o relatie cam ciudata thinking

| muffin94 a răspuns:

Mamei ii spun absolut tot e mai bine asa sa nu am niciun secret fata de ea si tata chiar daca e divortat de mama si sta in spania ma suna in fiecare zi vorbim glumim oricum imi iubesc parintii si ii multumesc pentru ca m-au crescut si au avut grija de mine

| sTeFaN. a răspuns:

Foarte buna...mai ales k nu imi zice la ce ora sa vin acasabig grin

| tremuriciiuliana a răspuns:

Momentan ma inteleg bine cu mama care mi-e prietena cu tata bine vb doar la tel pentru ca nu locuiesc cu el dar am o problema cu tata vitreg

| gabriela_7862 a răspuns:

Draga mea, eu am 27 ani si cand aveam 15-16 ani ii uram (aproape) si nu ii intelegeam deloc, pentru ca ma tineau din scurt. acum insa, am ajuns sa-i inteleg. pune-te in locul lor pentru 5 minute si gandeste-te in felul urmator: peste ani, ai un copil pe care ti l-ai dorit din tot sufletul, il cresti cu dragoste si ii dai tot ce-i mai bun pe lume, iar el nu te asculta si se pune in tot felul de pericole. ce i-ai face tu unui asemenea copil? l-ai lasa de capul lui sa faca ce vrea sau ai incerca sa-l educi cat mai bine ca sa fii mandra de el? tu ce zici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte buna... vorbesc despre tot ce e posibil(in afara de intimitatea mea)...in special cu mamahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi...cu mama m-am inteles bine candva .aquma ne certam non-stop ...cu tata ma inteleg m bine...straight face...

pe mama no mai suport...straight face

| mikyshor a răspuns:

Extrem de buna cu tata:X..shi cu mama buna:Xbig grin

| ioanav a răspuns:

Foarte bine. Mamei pot sa ii spun orice si e cea mai buna prietena a mea iar tata e intelegator si de treaba chiar daca se enerveaza usor uneori si intotdeauna din prosti.Ca sa te intelegi bine cu parintii trebuie sa depui si tu putin efort.