| anonim_4396 a întrebat:

Ce replica pot sa le spun celor care ma judeca? pe ask am primit niste intrebari cam asa: esti o tradatoare; ma enervezi; esti proasta; te imbraci ca dracu. cum pot sa le inchid gura? dau funda happy

1 răspuns:
| TheAvenger a răspuns:

Mne, pe ask toți anonimii au tupeu jegos și toți fac pe Thor când dau cu anonim. Îi problema lor proprie și personală dacă-i enervezi. Și oricum, dacă cineva îți spune ce îți spune cu anonim, înseamnă că n-are nimic important de spus. Poți să le spui foarte simplu tot ceea ce gândești sau poți să-i înjuri până nu mai au ce căuta a 2-a oară pe profilul tău. Doar folosește-ți imaginația.