| inflicted a întrebat:

Ce reprezintă acel număr care apare după nickname în conversație la snapchat?

4 răspunsuri:
| Katie1356 a răspuns:

Te referi la de exemplu ''wishy67''?
Sau la numarul de la final, din dreapta? Acelea sunt ''zilele'' de cand va trimiteti zilnic poze.

| inflicted explică (pentru Katie1356):

Am băgat pe cineva la prieteni, am intrat pe el și după nickname-ul lui scria 308.272.
La mine pe profil scrie doar 2, am cont nou

| Katie1356 a răspuns (pentru inflicted):

Aaaa, e numarul total de poze trimise de utilizator prietenilor sai.

| Cariba1929202 a răspuns:

Alea sunt foculețele, adica cand tu si prietenul trimiteti in fiecare zi poze unu altuia alea se numesc foculete