| anonim_4396 a întrebat:

Ce retele de socializare mai folositi? M-am saturat de hi5, mi se ia si de facebook, ca au trecut toti pe el. As incerca Twitter, sau imi recomandati altceva?big grin Voi ce folositi?

4 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Incearca Skype`ul e un fel de Messenger.
da Twitter`ul ar fi o alegere, inca nu am cont pe el, dar mi-as face si eu, dar mi separe (are o pr de`a mea) ca vb mai mult cu persoane din alte tari.worried
Oricum incearca si tu! Baftahappy

| youmail a răspuns:

Incearca https://plus.google.com/ e bestial chiar daca e mai greu te rog hai sa aducem si pe altii ca e un proiect superb si merita sa aducem mutla lume mai ales ca putem pune oamenii pe ficare in parte un grupul de prieteni aferent
Practic daca ai o discutie cu prietenii nu o vor vedea si familia sau colegii etc. de cat daca tu vrei astawinking
Practic nu vei da peste tot ceea ce vrei sa imparti doar cu unii.

| nutuxcristian a răspuns:

Skype,MySpace...

| RC33 a răspuns:

Google+