| LexieD a întrebat:

Ce revista preferati?
BravoGirl, Bravo, Popcorn, Hello Kitty sau Cool Girl
eu prefer mai mult Cool Girl dar vreau sa stiu si parerea voastra
si plzz imi puteti spune cam la ce revista ati vazut cel mai des postere cu Selena Gomez
dau funda!

Răspuns Câştigător
| dyanna_8752 a răspuns:

Eu prefer Cool Girl, este cea mai tare,love struck si selena gomez love struck apare mai in toate

3 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Imi place mult coolgirl,multe modele de haine,si ce e la moda.

si bravo girl, multe sfaturi pentru imbracaminte, dragoste si silueta happy
postere cu selena gomez sunt in aproape toate revistele...happy

| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a răspuns:

Imi plac toate...Nu pot alege!

| Tommy_2482 a răspuns:

Popcorn funda te rog?