| Ioana9769 a întrebat:

Ce reviste tari [pentru adolescenti] mai stiti? Eu citesc Bravo, Bravo Girl si Popcorn. Ce altceva imi recomandati?

6 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Cool girl

| JustMusic a răspuns:

: bravo, bravo girl, cool girl, ok, popcorn, spy,

| Petronela a răspuns:

Cool girl

| Dubbs a răspuns:

Pentru adolescenti...cool girl, bravo (girl), popcorn si bolero care are si cadouri.singer nu mi se pare ca spy,unica,viva, diva, hairsi ok sunt pentru adolescente.pe mine ma enerveaza genul asta de reviste. sunt naspa.mie nu-mi place nici o revista de scandal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu citesc revistele bravo si bravo girl, dar mai citesc si cool girl, hello kitty(asta asa de plictiseala), bolero, ok, popcorc, deci poti urma si aceste ex. succes la cautat! paty

| stefy_9615 a răspuns:

Pai e buna si revista OK.sunt multe informatii despre actori. ex:unica, viva, diva hair, cool girl.succes in cautarea lor.:*