| samur1 a întrebat:

Ce router (modem) recomandati de la romtelecom? Eu am Huawei MT882, care nu are conexiune Wi-Fi.
Sunt mai bune cele aparute ulterior cu conexiune Wi-Fi? Se conecteaza usor?
Ce viteza aveti la abonamentul de 2 mega? ma intereseaza upload, deoarece eu nu prea pot sa trimit fisiere si se si blocheaa web-cam-ul.
La abonamentul lor de 20mega(5, 5 Euro) ce viteza reala de download si de upload ati atins, si cu ce retea?

Răspuns Câştigător
| DSGline a răspuns:

Si eu am tot MT882 eu am abonament de 6mb si merge bine!
Download 2-3mb
upload 512kb

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iti legi un router (oarecare) cu wifi pe modemul Huawey MT882. astfel scapi de idiotii de la romtelecom, care nu stiu nici sa dea dublu click.