| mardeamor a întrebat:

Ce rugaciuni stiti? in care sa imi pun o dorinta sa ma rog si sa ma ajute dumnezeu.am nevoie de sfaturi acum.rugaciuni ajutatoare care se fac acasa va rog mersi

3 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

Daca vrei farmece si spiritism du-te la vrajitoare laughing Sau daca tot ii ceva serios o problema grava apeleaza la un Parinte (din biserica nu tata sau mama )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe blogul meu voi posta rugaciun isi vom discuta va astept pe cei interesati si atentie e un blog pe teme dfe religi ortodoxa www.credinta.blogratuit.ro

| diana14 a răspuns:

tu nu stii sa te duci sa aprinzi o lumanare la biserica, sa te inchini cu speranta ca te va ajuta domnul? sau in fiecare dimineata si seara sa spui, doamne ajuta-ma, pe acolo zici de ce ai nevoie chiar e asa de greu sa zici de la tine?! rugandute cu fata la icoana nu la perete!