| coryyyyyyyyyyy a întrebat:

Ce s-a intamplat cu userul Legiuitoarea?confused

Răspuns Câştigător
| Butsilee a răspuns:

Toata lumea vad ca vrea sa-si stearga contul sau majoritateastraight face

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Si-a sters contul. Probabil avea motive intemeiate.

nony
| nony a răspuns:

Si-a sters contul. Ce putea sa se intample?

| Victoria a răspuns:

A cerut sa i se stearga contul. A fost dorinta ei.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Dar ce s-a intamplat, a suparat-o careva la culme, sau a emigrat?!

| mircea a răspuns:

Nu stiu, dar daca s-a retras o fi avut motive? Oricum EXPERTII au un statut mai "inalt", adica au acces putin mai sus. Sa nu-i fi placut aerul de acolo? Totusi nu cred, pentru ca alti EXPERTI nu sufera de lipsa oxigenului...sau cel putin nu se vede.

| OnuOnulică a răspuns:

Legiuitorea nu si-a sters contul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si-a sters contul.sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si-a sters contul acum citeva zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si'a sters contul crying. Ma rog ar trebui sa ii respectam dorinta.