| BlackKittyCat a întrebat:

Ce sa aleg dintre penny board si hoverboard? Apropo am si un blog : http://girlsthingssg.blogspot.ro/

3 răspunsuri:
| Crisstinayy12 a răspuns:

Hoverboard, se incarca in 20 -10 minute si nu o sa te plictisesti niciodata plus ca pe pennyboard e mai greu sa te dai dupa parerea mea si cazi

| Kornell a răspuns:

Dacă ai penny board o sa te saturi îți spun din propria experiență si după aia o sa vrei hoverboard

| eusuntanonimsiatat a răspuns:

Penny board, pentru ca hoverboard se descarca in 12 ore+ e mai ieftin penny board-ul