| denisaa_3658 a întrebat:

Ce sa aleg? Grecia[halikidiki] sau Turcia?:-s unde sa plec in vacanta?big grin :* funda!

11 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Si eu am fost in Grecia si experientele de acolo nu se compara cu nimic, mai ales peisajele.Sunt mirifice.Si in Turcia am auzit ca e o serviabilitate exceptionala.Dar eu tot spre Grecia as tanji

| AnneMarri a răspuns:

turcia love struck

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Grecia.

| Moonster a răspuns:

Du-te in grecia ca e frumos tare am fost si eu in halikidiki si e frumos.

| Mariella a răspuns:

N-am fost in turcia, daaar am fost in halkidiki. si a fost foarte :X! m-a luat cu fluturasi de cum am citit intrebarea. am fost in sarti, mai exact. si a fost o saptamana de neuitat. foarte fainhappy

| denisaa_3658 explică:

@daca as putea vas da funda la toti!:*

| pisyyy a răspuns:

Turcia! clar! este cel mai frumos loc in care am fost pana acum.si am fost in destule

| selly_9145 a răspuns:

cred ca greaia e mult mai interesanta... funda?

| alliwtsa a răspuns:

Turciasmug

| ZarNo a răspuns:

Eu zic in turcia a fost un coleg de a meu si o zis cai ff frumos big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm...greu de spus big grin. Cred ca as alege Grecia pentru ca Marea Egee e mult mai frumoasa, iar temperatura aerului e mult mai ok decat in Turcia unde este o umiditate inumana. straight face