| Robert_Ilin_1998 a întrebat:

Ce sa aleg intre Samsung Galaxy s II si iPhone 4S ?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omu intreaba de 4S si S2 iar voi ziceti iphone 4.
Mai cititi si voi specificatiile.
Iphone-u are SGX 543 care e superior lui mali 400. Si desi are procesoru mai mic pe hartie, in teste iphone 4S are rezultate mai bune. Deci raspunsu e clar iphone 4S

8 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

Nu alege iphone4 tatal meu a avut i-a cazut pe ciment si s-a spart tot eu am Samsung galaxy s gt-i19000 si Samsung galaxi s || ii mai bun ca el meu si al meu ii mai bun ca iphone 4 s-a facut teste pe net si la toate au iesit toti ratati spun ca iphone 4 s ii super ca altceva nu mai stiu deci iti recoman Samsung Galaxy s || nu spun de pe ce vad pe net ca alti ci spun din experienta

| oanard174 a răspuns:

Iphone 4

| anonim_4396 a răspuns (pentru oanard174):

Omu intreaba de 4S si S2 iar voi ziceti iphone 4.
Mai cititi si voi specificatiile.
Iphone-u are SGX 543 care e superior lui mali 400. Si desi are procesoru mai mic pe hartie, in teste iphone 4S are rezultate mai bune. Deci raspunsu e clar iphone 4S

| Alyna36 a răspuns:

IPhone 4S

| RoOByY a răspuns:

Galaxy s 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone 4S, performante mai bune nu stau sa explic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IPhone 4S

| Someoneeene a răspuns:

Sincer, le-am vazut pe amandoua si cel mai tare este iphone-ul cat si in meniu dar si ca aspect big grin

| PetraHristina a răspuns:

Samsung galaxy s II tocmai m am uitat mai dereme la topul celor mai bune smartphone-uri in 2012 si pe I se clasa Samsung galaxy s II iar pe al doilea parca iphone 4s deci eu te sfatuiesc sa ti iei Samsung galaxy s IIwinking e un telefon destept sa zic asabig grin