| Borz_Clau_1996 a întrebat:

Ce sa aleg? Un Play Station 3 slim sau un telefon nou (nu va ganditi la Allview, Huawei sau asa....mai exact un Iphone 5s sau un Samsung galaxy A3 2016).

3 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Bună! Tu ştii mult mai bine ce îţi doreşti şi ceea ce ai. Dacă ai un telefon bun acum şi eşti mulţumit de el, te poţi rezuma la play station. Dacă nu, un telefon îţi va fi mult mai de folos happy

| Divy a răspuns:

Eu spun să alegi obiectul care te face mai puțin dependent de el.

| COSMIN20041705 a răspuns:

Samnsung galaxy A3 mai bine