| RaVuL a întrebat:

Ce sa fac? atunci cand fac dus cu prietena sa nu se mai scoale "barbatia". Deja e aiurea...De fiecare data se intampla asta!

3 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Altii se plang ca nu li se scoala si tu? Lasa ca nu poti controla hormonii, e un semn ca partenera inca te atrage. Pun pariu ca mereu iese din dus cu zambetu pe buze.

| RaVuL explică (pentru AtateaConditii):

Da asa e dar de fiecare data..am asa sa zic o mica jena nu stiu cum sa explic.Sa o vezi pe fata ca vrea sa intre cu tine la dush...trage perdeaua si tu cu aia sculata happy e putin nu stiu...

| AtateaConditii a răspuns (pentru RaVuL):

Faceti dus separat sau tii neaparat la zicala aia: Noi facem totul impreuna?laughing