| Lolkkk a întrebat:

Ce sa fac? Azi eram la scoala ultima pauză si eu stăteam în banca si un coleg stătea cu capul pe mine dar nu mult 1 minut cam asa si apoi ăștia vin si ne fac gay. Apoi eu ma duc la clasa cu capul pe banca, nu le-am mai spus nimic si m-am jurat ca nu ma mai duc la banchet cu ei si ca nu mai vorbesc cu ei si cand eram cu capul pe banca ei imi luau pulsul, imi dădeau palme ca sa ma scol, ma ridicau ei. Va rog o soluție si vreau sa ma luati in serios ca nu mai pot

Răspuns Câştigător
| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Salut, Mihai! happy Ce te necăjește? big grin Crezi că te-aș putea ajuta? Încearcă să nu mai bagi în seamă toate răutățile. Sunt doar copilării.winking Nu e nimic de supărare. Încearcă să fii plăcut în colectivul clasei și să te încadrezi frumos. Mult succes! Funda? big grin

| Lolkkk explică (pentru PsihologDanielBotezan):

Da mesaj sa imi dai pe TPU daca mai ajuta?

| PsihologDanielBotezan a răspuns (pentru Lolkkk):

Ți-am trimis. happy

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Copilarii!