| michyy a întrebat:

Ce sa fac ca sa am dintii albi?(in afara de bicarbonat)ce pasta de dinti este foarte buna pentru.albire?

Răspuns Câştigător
| Angel_5977 a răspuns:

Pasta de dinti sensodyn este foarte buna

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Astera pentru fumători. Curăţă în profunzime şi chiar îi albeşte cât de cât. Dacă-s prea albi e semn că-s nesănătoşi. Ai grijă.
Tot pentru albit merge spălatul cu sare grunjoasă.

| (0$t!n@ a răspuns:

Eu zic ca sa poti sa ai dinti albi spala-te pe dinti cel putin de 3 ori ep zii eu asa fac si sa stii ca se vede diferenta...eu folosesc colgate dar poti sa iti iei si alt ceva

| danaalexa a răspuns:

Toate is texte cu albirea nici unu nu face nimic draga mea si eu am aceeasi problemaoh go on.Incearca Orbil profesional White aste uneori merg la mine pe o zi dupa care se ingalbenesc iarasi. pasta de dinti...thinking Colgate total 12 nu stiuthinking

| forbidden_1470 a răspuns:

Pastele de dinti care inalbesc excesiv dintii distrug smaltul dentar, prin urmare vei avea dinti foarte sensibili.
Daca doresti dinti mai albi spala-te de mai multe ori pe zi pe dinti cu o pasta Nu pentru inalbire...