| Deny14 a întrebat:

Ce sa fac ca sa nu mai fiu asa timida in fata baietilor? Mie imi place de acel baiat dar cand imi vorbeste tot ma inrosesc si tremur.

1 răspuns:
| SiMpLa a răspuns:

Buna
Era un film l-au dat si pe acasaTv dar nu mai retin cum se numea era de dragoste si avea si ceva drama era vorba despre un baiat mai rebel adolescent si o fata considerata demodata in scoala.si in final tipul se indragosteste de ea dar afla cumplita veste ca este bolnava si trebuie sa moara si intr-un final se casatoresc, Poate stiti voi :*mersi