| marcel_8906 a întrebat:

Ce sa fac ca sa scap de caracterul meu, nu pot sa fiu tacut, tot timpul cind ceilalti nu sunt drepti, incem sa ma contrez.Toti tac numai eu raspund profului inapoi.

Răspuns Câştigător
| Freedom_1119 a răspuns:

Sunt si eu cam ca si tine si nu vad nimic tragedik in acest lucru, dincontra ma mindresc cu faptul ca am tupeul sa reproshez celor ce nu sunt drepti, in timp ce altii inchid ochii la toate nedreptatzile doar de frica de a nu avea probleme.Nu cred ca este nevoie sa te schimbi, deloc.Fii tu insutzi si totul va fi OK...happy

1 răspuns:
| 0andreea1 a răspuns:

Ii foarte bine asa...n-ai de ce sa te schimbi. daca esti tacut toate lumea o sa te ia de fraier...mai bine asa.fi tu insuti:*