| Andrei1234hd a întrebat:

Ce sa fac daca am pieptul ascutit, cum sa fac sa se puna carne acolo? Nu stiu sa explic, daca vrea cineva sa ma ajute pot sa ii arat si poze.

5 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Ești slab? Poate semeni cu cineva din familia ta și nu prea ai ce face.

| Andrei1234hd explică (pentru ancaval):

Tata spune ca si el a fost mai slab cand a fost mic dar nu cred ca, chiar asa

| ancaval a răspuns (pentru Andrei1234hd):

Mergi la sală, este instructor acolo. Te ajută el să faci masă musculară.

| Andrei1234hd explică (pentru ancaval):

Stau intr-un oras relativ mic nu am sala cu instructor in el.

| ancaval a răspuns (pentru Andrei1234hd):

Atunci mulțumește-te de tine, așa cum ești, important e să fi sănătos.