| stefanyparis a întrebat:

Ce sa fac daca calculatorul nu-mi citeste USB-ul?
am conectat telefonul la calculator prin cablul de date sar nu-mi citeste calculatorul telefonul deoarece telefonul imi arata ca e conectat!?
funda **

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Computerul are mai multe intrari USB. Cupleaza cablul la alta intrare si sa fie din spatele computerului. Asa am patit si eu dar in spate se conecteaza.

| ionut3693 a răspuns (pentru Salontanul):

Sall. salontanul, am si eu un Vodafone 555 blue si nu stiu ce sa-i fac cand intru in mycomputer si dau pe pe cem-mi apare si zice sa introduc cd sadnu stiu ce sa facsad

| Salontanul a răspuns (pentru ionut3693):

Probabil cablul trebuia sa fie insotit de un CD. Uite aici doua programe (sunt 3 dar primul e un helper) care ar trebui instalate mai intai: http://www.vodafone.com/......5blue.html

| ali22aly a răspuns (pentru Salontanul):

Mersi mult am dat si eu te capat in sfarsit. mersi happy

| ali22aly a răspuns (pentru Salontanul):

Si dc nu se conecteaza nici in spate ce fac?

5 răspunsuri:
| Nynutza_Nyna_1998 a răspuns:

Nushhhh!