| dayanadaya a întrebat:

Ce sa fac daca cea mai buna prietena a mea se da la iubitul meu?

Răspuns Câştigător
| sellieania a răspuns:

Desparte-te de el.

Oricat de bun ar fi, si oricat l-ai iubi, nu te merita. Nu te merita sub nici o forma, cand el este de fapt cu tine si umbla dupa prietena ta cea mai buna.

Si despre prietena ta sunt mai multe variante, as zice happy. Daca i-a placut ei dupa ce te-ai combinat cu el, mi se pare cam ok, toti avem o simpatie. Doar sa nu ajunga sa il iubeasca. Dar daca a flirtat cu el, sigur nu iti este prietena adevarata. Daca nu a flirtat cu el, eu zic sa nu o judeci. Am trecut prin aceeasi faza ( iubitul prietenei mele cele mai bune mi-a zis ca ii place de mine ), dar nu am flirtat. Deci daca ea nu a flirtat cu el, si nici nu o sa flirteze, e o prietena buna. Si daca o sa se combine cu el... Depinde.

Oricum, daca sunteti prietene foarte bune nu lasati un baiat sa va stea in cale! :*

14 răspunsuri:
| カルメン a răspuns:

Sa o plesnestilaughing

| TMI85 a răspuns:

Ciufuleste-o...ce prietena iti este asta daca se baga pe iubitul tau? da-i sa zaca, ca sa ia ex si altele! ce-i al tau e doar al tau, nu imparti cu nimeni!

| Mαdαliηα a răspuns:

Aia nu e prietena ta cea mai buna laughing. Tragei doua-ngura! love struck

| luniii a răspuns:

Sa ii faci cu mana! O prietena adevarata nu s`ar da niciodata la iubitul tau(indiferent ca e in gluma sau nu).Iar iubitul tau daca cedeaza e si mai nesimtit decat prietena ta cea mai buna.

| wyla a răspuns:

Nu o mai tine ca prietena nu e prietena adevarata daca se da la iubitul tau tine-o departe de tine si iubitul tau altfel il vei pierde ai grija sa nu-i pierzi pe amandoi laughing

| dayanadaya explică (pentru wyla):

Pai cum ar fi aseara am fost cu o prt si cu iubitul meu pe afara si prt mea se dadea la el in fata mea si el ce zicea ia era de acord cu totlaughinglaughing

| wyla a răspuns (pentru dayanadaya):

Atunci va trebui sa te desparti de el indiferent cat de greu ti-ar fi e evident ca nu e demn de iubirea ta laughing

| dayanadaya explică (pentru wyla):

:->:->wyla te rog frumos imi dai id tau ca sa putem vb ca tu ma ajuti cu rasp:*:*:*:*

| loveyouidiot a răspuns:

Un lucru e sigur : nu trebuie sa lasati un baiat sa se bage intre voi...adica, dupa parerea mea, iubitii se mai schimba si sunt mai usor de gasit decat o prietena adevarata. Eu zic sa vorbesti cu ea, sa-i spui ca te deranjaza cea ce face si ca daca e cu adevarat prietena ta ar trebui sa te sustina in relatia cu iubitul tau, nu sa incerce sa se bage intre voi! Daca va continua sa se dea la el inseamna ca este prietena ta cu adevarat si ar trebui sa vorbesti cu iubitul tau despre asta.

| FloriNk a răspuns:

Dai un pumn in scuipatoare laughing

| puffy04 a răspuns:

Cu siguranta nu e cea mai buna prietena!winkingo prietena adevarata nu face asa ceva!

| Bibixz a răspuns:

Pai, ar trebui sa nu mai stai cu ea. Daca iubitul tau te place cu adevarat o va ignora.

| Roxiiiiii a răspuns:

Las'o cheala laughing)

| bubulina20132012 a răspuns:

Castrare?