| Lolkkk a întrebat:

Ce sa fac daca imi vine sa imi rod unghiile de la picioare sau mâini? Spuneti-mi repede, imi este frica rau?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Roade-le!
Ori da-le cu ardei iute si apoi baga-le in gura. Merita incercat si asta!

| sierra1 a răspuns:

~Ce sa fac daca imi vine sa imi rod unghiile~

poftă!

| raMLesS a răspuns:

Te gandesti ca o sa-ti distrugi dintii si o sa-ti spargi mici portiuni din dinte cand faci asta.

| Nirvanaaa a răspuns:

Ticuri. Ocupa-te cu ceva. Citește, deschide telefonul fa ceva. După câteva zile te obișnuiești și nu vei mai simți nevoia sa le rozi.

| elennax a răspuns:

Tic de la anxietate. Gaseste-ti altceva de facut in momentele de genul. Joaca-te cu un elastic ceva.