| Byb2001 a întrebat:

Ce sa fac daca mă simt prost că toate merg prost, părinții sunt supărați că am desenat o tabla cu markerul la liceu și trebuie plătită și se mai ceartă și între ei?

Răspuns Câştigător
| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Salut! happy Să nu te mai gândești atât de mult la asta! big grin Retrage-te la tine în cameră, plângi dacă poți și simți că nu mai poți. Era o vorbă: "Viața m-a învățat un lucru. Când simți că nu mai poți, te pui jos, plângi, apoi te ridici și mergi mai departe" big grin Funda? happy

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu mai fi prost.