| Gheorghemisterstan a întrebat:

Ce sa fac daca mama nu ma lasa sa joc la septari? Am mers intr-o zi cu tata si a pierdut, da eu simt ca merita

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"mama nu ma lasa sa joc la septari" - s-o asculți, zice bine, spune-i și lu tac-tu chestia asta!

| Sofer a răspuns:

Nu mai juca. Aparatul îți mănâncă bani și șanse de câștig 0.

| Michaeel a răspuns:

Ai auzit vreodată de cineva care a ajuns bine ca a jucat la păcănele? E exact ca atunci când joci la jocurile de noroc, e imposibil sa câștigi ceva, îți pierzi bani. Nu merita, de ce ai simți ca merita? Dovada clara ca nu merita este faptul ca tatăl tău a pierdut, din suma de bani pierduta putea sa va facă o surpriza. În loc sa dai bani degeaba mai bine faci ceva mai util cu ei. Ascult-o pe mama ta, când ți-a spus asta ți-a vrut numai binele! Nici sa nu mai mergi, sunt oameni care au ajuns cu datori și care au ajuns dependenți încât nu s-au mai putut opri și au pierdut sume importante.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La păcănele? Dacă simți ru că merită, cel ce are aparatele o să fie fericit. Iar tu, nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor Incearca altceva.

| Madesz a răspuns:

Ia si joaca, dar asuma-ti! Crezi ca vei avea un viitor stralucit daca faci asta?