| clau123clau123 a întrebat:

Ce sa fac daca mi-e frica sa stau singur in casa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vârstă ai? Dacă ai sub 11, e normal.Te poţi uita la TV, să treacă timpul mai repede, poţi citi o carte.

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu am 15 ani si tot mi-e frica noaptea laughing) Cand am nevoie la baie e cel mai rauuu... aprind absolut toate luminile pana ajung la baie rolling on the floor.Ti-ai putea suna un coleg sa vorbiti, sau sa asculti muzica, sa te uiti la tv... daca ai o pisica ai putea-o baga in casa sa-ti tina companie.

| Eღilia62 a răspuns:

Lasi televizorul deschis sau pui niste muzica, vorbesti cu cineva la telefon, iar noaptea poti lasa o lampa aprinsa.