| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac daca o fata ma place si nu e reciproc?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu faci nimic, doar o ignori.
Ea isi va da seama in timp, ca nu o placi si se va retrage.

| sierra1 a răspuns:

Fii mândru de tine

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ea te place,
Și tu nu o placi,
Săo lași în pace.

| Andreeush a răspuns:

Păi dacă nu o placi, nu ai ce să faci.
Îi spui că nu simți la fel și gata, doar nu o să fii cu ea doar pentru că ea te place, nu?

| OldSoul a răspuns:

Te impaci cu ideea si treci peste.

Daca esti putin ghinionist, o sa te lovesti de multe ori de aceasta problema, asa ca, mai bine, incearca de pe acum sa accepti un refuz, si sa nu faci o drama din asta.

| AboutWhat a răspuns:

Zii ca nu-ti place de ea, daca ai pus întrebarea asta ai sub 12 100%, o să-i frangi inima doua zile, dar dupa o sa te urască, deci ești ok happy

| Problematicul9106 a răspuns (pentru AboutWhat):

N am 12 ani da faza e ca suntem prieteni buni