| Anonima5505 a întrebat:

Ce sa fac daca sunt la piscina și nu port tampon, iar nu pot merge după această perioadă pentru că acum, nu sunt în orașul meu.

Răspuns Câştigător
| anonima455 a răspuns:

Tampoane gasesti la orice farmacie sau eventual magazine mai mari. Nu sta in apa, se va colora! In caz ca nu poti face rost nicicum nu ai alta solutie decat sa nu intri in piscina. (sau foloseste O.B-URI)

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca se gasesc tampoane la farmacie, la absolut toate farmaciile!
In ce priveste piscina, stai acasa sau nu intra in apa, daca esti pe ciclu, ca se coloreaza apa in mov si vine securitatea si-ti da amenda.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Plaja faci

| Mad1 a răspuns:

Poarta o.b

| Vichy99 a răspuns:

Simplu folosești o.b.

| Goete a răspuns (pentru Vichy99):

Dar nu e in orasul ei!
-- Nu intelegi ESENTA? Chiar nu?
(Nici eu)