| AndreeutzaDragutzica a întrebat:

Ce sa fac, imi vine sa sun la 666, deoarece colegii mei mi-au zisa ca daca sun,diavolul va veni in casa, ce credeti, daca sun la 666 se intampla ceva?

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea...esti cam prostuta(pune-i pe ei sa sunelaughing... zici ca e de fenta ca sa vezi ce patesc, dar e o pacaleala handicapata)

| AndreeutzaDragutzica explică (pentru anonim_4396):

Au sunat si ei dar nu au vrut sa-mi spuna daca a raspuns cineva, dar tot nu inteleg de ce cifra 6, ce este asa de special la acest numar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreeutzaDragutzica):

Nu...e doar o tampenie...dar daca te sperie nu suna si gata(termina gandeste-te la altecva)

| AshuraElric a răspuns:

666 reprezinta numarul crestinilor ucisi de Nero (cel putin asta este numarul pe care-l da Biblia), nimic mai mult. Daca unora le este spalat creierul de anumite "zvonuri" asta este partea a doua. La fel se intampla si cu data de 21.12. 2012.

| мızυκı a răspuns:

Și tu îi crezi?

| LetsLoseControl a răspuns:

Ai niste colegi retardati rau. suna daca vrei, n o sa se intample nimic

| d3javw a răspuns:

Ma gandesc ca ai pusi ntrebarea de plictiseala laughingdaca nu pece planeta esti?

| VreauMulteRaspunsuri a răspuns:

Spunele prietenilor tai sa sune, deoarece tu nu crezi asa ceva.Sa spuna copiilor care au 5 ani ca sa ii sperie daca nu stau cuminti.Gandeste-te la altceva bine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostiaaa

| AndreeutzaDragutzica explică:

Am sunat rolling on the floor inca nu a venit Lucifer, il mai astept o ora, daca nu vine ma culc. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreeutzaDragutzica):

Abia acum razi?

| AndreeutzaDragutzica explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor suficient, sau mai trebuie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreeutzaDragutzica):

Am zis abia ''acum'', nu abia ''atat''

| AndreeutzaDragutzica explică (pentru anonim_4396):

Doamne! am pus si eu o intrebare si gata ....si ce vrei sa spui cu acel comentariu,, prostiaaa,,?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreeutzaDragutzica):

Prostia? Cred ca ai inteles deja. Vreau sa spun ca e ridicol sa crezi in povesti de speriat copiii