| AnaBejenaru a întrebat:

Ce sa fac sa cuceresc un baiat la prima intalnire?

Răspuns Câştigător
| 인스피릿 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic. Fii tu insuti happy E cea mai buna metoda. Nu face nimic din ceea ce nu te caracterizeaza, pentru ca baiatul isi va face o impresie proasta despre tine. Eventual incearca sa fi glumeata si sa razi la glumele lui, dar nu exagerat. Baietii apreciaza simtul umorului. Un lucru important e sa nu spui ca iti place ceva, doar pentru ca lui ii place, pentru ca ar putea sa te prinda cu minciuna. Sinceritatea si simpatia sunt cheile succesului happy Mult noroc. Aah si ai grija sa porti imbracaminte adecvata locului in care va intalniti, si grija la vocabular happy

4 răspunsuri:
| soare a răspuns:

Fi tu insuti. Si arata-i ca esti atragatoare si ca il placi

| Unsmilecucireasadeasupra a răspuns:

Pai il poti privi intens in ochi si sa ii zambesti cum poti tu mai special! Incearca sa il complimentezi, sa pari la inceput ca nu esti o fata prea indrazneata si sa mai inorsesti cateodata. Cand va grabiti la un moment dat il iei de mana si sa incepeti sa alergati, asa il vei induiosa pe baiatul respectiv. Sper ca te-am ajutat si mult noroc cu acel noirocoswinking!

| Aly_7975 a răspuns:

Sa fii naturala, fii tu insuti! happy

| printzesacufitze a răspuns:

Ii zici ca ii dai un oral si ii binewinking