| narcuz a întrebat:

Ce sa fac sa imi creasca mustata si barba mai repede? Am 19 ani dar barba nu am deloc, iar mustata e cam rară. Mi-am luat-o ieri ca sa dea mai deasa. Pot face ceva sau trebuie doar sa am rabdare?

2 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Nu barbieritul iti indeseste barba.
Daca bunicii tai si taica-tu nu are barba, nici tu nu o sa prea ai.
Tatai-tu si taica-tu au chelie? Daca nu au, poti incerca sa folosesti niste minoxidil 5% sa-ti dai pe fata cu el, asta functioneaza ca un hormon si il poti folosii, faza e ca iti face parul facial sa creasca, dar iti rareste si parul din cap putin.
Daca nu ai membrii familiei cu chelie, nici nu o sa observi diferenta.
In juma de an o sa ai barba completa daca iti dai cu minoxidil, sau aproape completa.
Uite-te pe Youtube sa vezi despre ce e vorba.

Răspuns utilizator avertizat