| TheKid a întrebat:

Ce sa fac sa invat mai binerolling on the floor)e ciudata intrebarea dar am nevoie! va rog mult! am numai note mici! va rog. dau fundita! va rog din soflet ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| RockNGreen a răspuns:

Lasa Messu Lasa calculatorul Lasa TPU; x Dupa nu trebuie sa iei nici note mari merge sa impusti un 8 lasati-va de tigari numai chiuliti stati cuminti si profesorii o sa va mai ajute...

3 răspunsuri:
| xXCrystyanXx a răspuns:

Hai sa iti explic cum invat eu.Citesc tot textul apoi il impart in fragmente.Citesc primul fragment de mai multe ori, iar apoi scriu pe o foaie ce am inteles.Ma uit pe fragment, si daca e ceva ce am gresit repet din nou.La mate insa e mai dificil.Acolo trebuie sa fi atent la profesor.Doar el/ea iti poate explica.Asa ca incearca sa fii mai atent la ore.Bft

Psbig grinaca nu intelegi ceva, ai o nelamurire, nu ezita sa intrebi profesorul.Sunt sigur ca el/ea iti va explica cu placere.

| Oana4340 a răspuns:

Încearcă să te concentrezi mai mult, să înţelegi lecţia din clasă. Făţi temele exact când intri în casă. Învaţă fiecare lecţie deşi ştii că nu te va ascultawinking.

Sper că te-am ajutathappy.

| TheKid explică:

Ms mult pentru raspunsuri!