| Lolkkk a întrebat:

Ce sa fac, spuneti-mi si mie, sunt foarte supărat. Am luat 5 la engleza si ceilalti 8 si 9 eu si cu un coleg am luat 5, imi vine sa plâng că ceilalți au copiat si poate nu mai iau bursa acum ca vreau sa iau si eu dar ăștia au copiat de pe telefoane. Nu e corect, eu sunt in a doua banca, randul din stanga de tot, va rog ziceti ceva?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Pui mana serios si inveti si la rpima ora de engelza ceris a fii ascultat, ca sa iei un 10 si sa-ti cresti media.
Daca te astepti sa iei bursa, apai nu ai voie note de 5, 6 si 7, fiindca risti sa pierzi bursa, ci pui mana serios pe carte si inveti zi de zi.