| Dariusprds a întrebat:

Ce sa facc...am draci rau..sunt foarte stresat in fiecare zi. Ma simt rau de tot..trist

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Apuca-te de sport, ajuta mult la starea generala, iesi zilnic din casa macar vreo 30 minute la o plimbare, uita-te la chestii vesele/amuzante, fii productiv ca daca stai degeaba o sa te si simti trist

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Am auzit că yoga relaxează.
Apropo de ce ai "draci"?

| sadrian46 a răspuns (pentru Andreeush):

Pentru că are. Este o perioadă drăcoasă, îndrăcită, așa numesc unii nervozitatea care pare a nu avea un motiv.

| FaraNumePls a răspuns:

Cati ani ai? Daca inca mai esti la scoala, profita la maxim de zilele astea libere si relaxeaza te

| CaliforniaLA a răspuns:

Asa sunt si eu, gaseste o activitate care te calmeaza, un tip de muzică pe care sa il asculti in căști si sa te calmezi, citesti o carte pentru controlarea emotiilor

| Pavlov_Manu_1990 a răspuns:

Fă-ți un ceai de mușețel te calmează foarte tare ascultă o muzică zen și gândește-te la ceva frumos

| sjszhhwnwne a răspuns:

Incearca sa te gandesti la lucruri pozitive. Meditatia mai merge ft. ft. bine... Cauta pe YouTube cum sa meditezi. Te va ajuta!