| ionutionut333 a întrebat:

Ce sa folosesc că să îmi aranjez și eu parul? Ca sa nu mai fac mătreață și să nu îmi cadă,gel nu mai folosesc de mult și acum mă dau cu spuma in cap că nu știu cu ce și îmi face parul sarma, este buna ceara de par? Voi cu ce produs vă dați și cum se numește

2 răspunsuri:
| Csander a răspuns:

Dar e neaparat sa-l aranjezi? Daca deja ai probleme cu el, de ce nu renunti la toate chimicalele alea ca sa-l lasi sa se regenereze?

| alexhadarean a răspuns:

Sau poti folosi ceara de par doar putin pe varful degetelor, dar cum a spus si CSANDER ar trebui o perioada sa il lasi sa se regenereze si daca tot folosesti produse cosmetice pe el ar trebui sa te speli zilnic pe cap sa nu lasi noaptea sa dormi cu parul imbacsit!