| Adelina_Ade_1998_OjRy a întrebat:

Ce sa-i cer lui Mos Craciun? Am 13 ani.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce ti-ai dori tu. Noi de unde sa stim. Lasa un bilet sub brad si el il va citi. Si poate iti indeplineste dorinta.

| corbulalbrosu a răspuns:

Sanatate, sanatate, sanatate si daca poate atunci suplimentar si multa fericire. happy

| justanotheruser99 a răspuns:

O bicicletă big grin

| deeeaqq a răspuns:

10 în teză, la mate

| FaraNume1245 a răspuns:

Mi s-a stricat globul de cristal si nu mai pot citi in el dorintele oamenilor, scuze.

| MistretulPufos a răspuns:

Baga si tu acolo pe lista niste jordani, un xbox si ps4 ca sa stii care e mai bun, un iphone 7 plus. Glumesc ar trebui sa ceri ce vrei tu, nu noi, pentru ca noi nu stim ce iti place tie, iar daca nu esti decis cere bani laughing

| Pizzaislife a răspuns:

Un ceas, parfum, lantisor/bratara din argint/aur, trusa de machiaj, parfum, telefon nou depinde de posibilitati si placerile tale

| Pizzaislife a răspuns:

Telefon, husa de telefon, parfum, bratara/colier de argint, plus, trusa make-up daca esti pasionata, ceas de mana, dulciuri, selfie stick,

| simo102 a răspuns:

Copii de 13 ani cer in general o multime de lucruri.Eu de exemplu la 13 ani am cerut casti cu minion, si chestii pentru telefon...acum fiecare cu ce isi doreste.gandeste.te la ceva ce chiar ai vrea