| lucian007 a întrebat:

Ce sa imi fac la mana ca sa alunece mai usor pe ecranul telefonului? sau macar sa nu mai lasa asa multe urme?

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Ai degetele,, unse". Si mie mi se intampla uneori.Incearca sa le stergi cu ceva care sa le usuce. Sterge-ti telefonul cu un servetel pentru ochelari si servetele umede sau solutie de sters geamuri.Eu asa facbig grin

| lucian007 explică (pentru Ea12345):

Cu ce dracu sa le sterg?laughing

5 răspunsuri:
| badboy18 a răspuns:

Da-o cu pudra mentolatatongue sau mai spala-otongue

| lucian007 explică (pentru badboy18):

Ma spal de fiecare data stai linlaughing

| Ea12345 a răspuns (pentru lucian007):

Nu conteaza, asa esti tu. E de la nivelul de grasime din pielea ta, mama natura te-a inzastrat cu mai mult. Nu-i asa ca ti se unge parul mai repede decat altor persoane? Nu prea ai cum sa schimbi asta.

| lucian007 explică (pentru Ea12345):

Faza cu parul asa elaughingpai atunci e nasollaughing