| andreaaaaa a întrebat:

Ce sa intelegi cand un tip cand ii dai tu prima mesaj iti rapunde foarte frumos,ba chiar lungeste mult conversatia, dar in schimb el foarte rar imi scrie primul?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca este un tip politicos, dar care nu are timp si pentru tine, dupa cum ti-ai dori tu.

| Doub a răspuns:

E orgolios.

| SkyPilot a răspuns (pentru Doub):

Crezi? Orgoliul prost inteles te face sa pierzi fetele pe banda rulanta.

| Doub a răspuns (pentru SkyPilot):

Probabil.

| SkyPilot a răspuns:

Nu prea stie ce sa spuna. Daca pui tu un subiect in joc, il dezvolta.

| Bocioanca_Oana_1970 a răspuns:

Păi, posibil că e timid... sau nu știe ce subiect să aleagă pentru conversație. Fundă? :*