| andrutzaa17 a întrebat:

Ce sa mai caut pe Internet, nu mai am idei sad si ma plictisesc. Cele mai bune isei primesc funda.

6 răspunsuri:
| MyFirstLove a răspuns:

Nu mai cauta nimic! Mai bine du-te si plimbate pe afara happy

| MaTrIx8378 a răspuns:

Pai daca te-ai plictisit cam de toate, inseamna ca esti in situatia mea happy, daca ai tu vreo idee, anunta-ma si pe mine :* happy

| foxsilver a răspuns:

Daca ai o pasiune pentru ceva anume, cu siguranta vei avea idei de cautare. Daca nu, poti cauta ceva util, amuzant, lectura, filme, etc. Google e o sursa interminabila de informatii din care se pot naste si alte idei de cautare.Numai sa vrei!

| Diana230 a răspuns:

Cauta aici, sigur nu o sa te plictisesti http://weheartit.com/
Funda? :D

| VictorPictor a răspuns:

Cauta-ma pe mine draguta happy poate vom putea schimba ceva in viata amandurora

| Vlad_Murariu_1997 a răspuns:

Alan wake