| Danyesuficient a întrebat:

Ce sa mai fac? Azi e ziua mea si ieri era programat sa-mi cumpar o trotineta....cadou..pe cand sa mi-o ia a inceput sa spuna ca nu ii place si multe altele.Nu mi-a mai luat-o si cand am ajuns acasa am avut discuti gen plangaciosule....lucruri dinastea..Si in final am ajuns azi la scoala si mi-au spus colegi "la multi ani" iar cand m-au intrebat ce am primit am ramas mut :-( (stiam ca inainte cu 2 zile era ziua unui alt coleg care a primit un xbox one, adica 20 si cv. de milioane, iar trotineta mea costa 2 milioane deci nu era mare lucru)
Ce sa fac? !

Răspuns Câştigător
| Freddie23 a răspuns:

Daca te rezumi la bani, niciodata in viata ta nu o sa ai suficienti, si intotdeauna va fi unul care are mai mult.
Mai bine ti-ai lua ceva cu care sa iesi in evidenta, daca tot vrei sa te afirmi... i-a sa-l vad pe ala cu xbox-ul cum iese cu prietenii afara si cum sta de vb cu fetele!