| EdwardEddy a întrebat:

Ce sa-mi ale. SamsungS2 sau Iphone4 8gb? si de ce?

Răspuns Câştigător
| vlad89c a răspuns:

Samsung S2 pentru ca are un design mai placut, este mai puternic, are android care e mai practic si mai avansat ca si cel original de la iphone 4, are camera mult mai buna, ecran mai mare (experienta mai buna in jocuri, filme) si tot ce ai vrea de la un smartphone.
Asa ca s2 cu siguranta.

1 răspuns:
| Nanami利 a răspuns:

Samsun S2 este clar mai bun.O colega de a mea are si e super.Are un android bun, ecran mai mare, poti trimite prin Bluetooth, e si mai rezistent.