| adgar a întrebat:

CE sai cadonez lu prietena mea De anul nou. Ajutatima varog.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un lant, o bratara sau un trandafir de plastic si sa ii spui cand se va ofili atunci eu voi renunta la tine si nu te voi mai iubi etc.

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Estidin r moldova cu asa ex[rimare? "cadonez|? iai un dildo

| Skilline2012 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Esti din Romania cu asa gramatica? Ia-ti un manual de limba romana.

| DirviziuQ a răspuns (pentru Skilline2012):

Facea misto de asta care a pus intrebarea.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O viloacă

| Neo12 a răspuns:

Poţi să-i iei haine, parfumuri, produse de make-up, încălţăminte, accesorii, obiecte de decor şi multe altele. Ia-i ceva de care ştii că se foloseşte şi are nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O carte de limba romana pe care s-o cititi impreuna. Nu incepe cu ceva complicat, maxim clasa a 4-a.

| MidnightR a răspuns:

Pe bune? Ai spus "cadonez"? Poti sa ii oferi orice numai o scrisoare scrisa de tine nu.

| TPUuser199 a răspuns:

Orice, dar sa nu ii scrii o felicitare! O sa regreti...

| djlukass a răspuns:

Ai putea sa ii ceri un dex doom ceva nu stiu.