| irina222 a întrebat:

Ce salariu poate avea o femeie care are meseria de executor judecatoresc? Multumesc.

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ce "stomac" trebuie sa aiba o femeie, a carei menire essentiala este maternitatea, educatia si imbunatatirea si infrumusetarea acestei lumi vremelnice, ca sa poata scoate oameni (victime ai infractorilor si legilor strambe, si a coruptiei) in strada, expunandu-i intemperiilor, violentelor oamenilor strazii, sa le ia lucrurile, etc?!
Cum oare (?!) poate fi o astfel de femeie o buna sotie si mama?!
Cu ani in urma, ca redactor pe social, am asistat pe viu la asa ceva, si credeti-ma ca este sfasietor! Copiii victimelor plangeau, mama plangea si implora, dar nu avea pe cine, iar executorul. parca facea cel mai firesc lucru din lume, fara pic de compasiune si omenie!

| MihAelA_1847 a răspuns:

Nu stiu exact, dar are un salariu' destul de mare, depinde de ce suma ai vrea sa incasezi.

| dany4 a răspuns:

800-1000 de euro